GRAPHIC DESIGNER

Poszukujemy!

Stanowisko: GRAPHIC DESIGNER
Tryb zatrudnienia: Stacjonarny lub hybrydowy
Forma zatrudnienia: UoP lub B2B
Gdzie: Pszczyna lub hybrydowo

Oczekiwania:
- znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator oraz CorelDraw itp.;
- doświadczenie w projektowaniu graficznym w agencji kreatywnej, reklamowej lub podobnej;
- znajomość współczesnych trendów w designie i stosowanie ich w swojej pracy;
- doświadczenie w tworzeniu logo, materiałów drukowanych, materiałów na potrzeby portali społecznościowych, stron i sklepów internetowych;
- podstawowa znajomość zasad DTP oraz funkcjonowania stron i sklepów internetowych;
- radzenie sobie z presją czasu i z priorytetyzowaniem zadań;
- mile widziana umiejętność tworzenia animacji.

Zakres obowiązków:
- tworzenie koncepcji promocyjnych i identyfikacyjnych wraz z przygotowaniem do druku;
- projektowanie materiałów graficznych na sklepy internetowe oraz portale społecznościowe głównie w branży fashion;
- realizowanie layoutów graficznych do stron i sklepów internetowych;
- realizowanie założeń briefu, w ustalonym budżecie i ramach czasowych;
- prezentowanie koncepcji i efektów swojej pracy;
- współpraca z team leaderem, copywriterem, web developerem, projektantami graficznymi.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności;
- praca w biurze w centrum miasta;
- elastyczność względem zatrudnienia i godzin pracy;
- kawa, kawa, kawa :)

Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z portfolio na adres: praca@gafdesign.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. W tytule maila wpisz informację na jakie stanowisko aplikujesz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, portfolio) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę GAFDESIGN Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie (43-200), zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest GAFDESIGN sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.